27 Листопада 2020

Дедалі більше медзакладів і закладів соцзахисту долучається до прийому та лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19. У процесі підготовки та реагування на пандемію важливо правильно зорієнтувати керівників цих закладів і персонал, щоб мінімізувати ризики зараження та правильно організувати роботу: розподілити потоки пацієнтів, здійснювати пасивний та активний скринінги, виділяти зони, проводити навчання та підготовку працівників.

Такі заходи дадуть змогу:

Для цього фахівці ЦГЗ розробили чек-листи, які допоможуть підготувати медзаклади та заклади соцзахисту до надання допомоги пацієнтам з COVID-19, а також налагодити роботу за умов змішаного прийому. Ці чек-листи актуальні і для закладів, які тільки готуються надавати медичну допомогу пацієнтам з COVID-19, і для тих, що вже лікують таких хворих.

У чек-листах міститься чіткий перелік заходів для здійснення ефективного інфекційного контролю та роз’яснення вимог, зокрема:

Ці чек-листи розроблені на основі положень чинних нормативно-правових актів:

Завантажити чек-листи можна тут:

Пам’ятайте: лише здорові медичні працівники зможуть надавати якісну та своєчасну медичну допомогу пацієнтам. Бережіть себе та колег!

facebook twitter instagram